Piotr Szmexy Tomaszewski

Ja nie motywuję, ja uświadamiam. 

KIM JESTEM?

Moja historia

Nazywam się Piotr Tomaszewski, przez ostatnie lata współpracowałem online z dziesiątkami osób, a podane przeze mnie informacje i strategie pomogły setkom, jak nie tysiącom ludzi. W większości były to „przeciętne” osoby jak Ty czy ja, a mimo to udało im się zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej i zbudować estetyczną sylwetkę.

Od lat dzielę się wiedzą w internecie za darmo, Ci co mnie śledzą wiedzą „na co mnie stać”. Nic nie ukrywam, każdy może zobaczyć, jakie mam podejście do odżywiania czy treningów. Z moich filmików na YouTube czy artykułów na Fanpage można wyciągnąć wiele cennej wiedzy, która pomoże w dążeniu do wymarzonej sylwetki.

Kiedyś sam byłem tym gościem, który szukał magicznego rozwiązania, łapał się za różne diety, różne treningi, próbował różnych metod czy suplementów i tak, czy siak nie osiągał zamierzonego efektu, dalej będąc niezadowolonym ze swojej sylwetki. Obecnie wiem jak się odżywiać, wiem jak trenować, jestem zadowolony z tego, jak wyglądam, pozbyłem się kompleksów i pragnę, by to było osiągalne również dla innych.

IM POMOGŁEM

Polecają mnie

Moja przemiana trwała 365 dni. Udało mi się zrzucić 27kg, ważyłem 112kg. Przez pierwsze dwa miesiące nie mialem zbyt dużej wiedzy jak się za to zabrać. Wtedy trafiłem na kanał Piotrka na YT. Ogromna ilość wiedzy, którą przekazuje w swoich materiałach pozwoliła mi ułożyć sobie plan redukcji, ulepszać go, zmieniać w zależności od potrzeb.

Sergiusz Szylak

Ja mam już 30 lat i nie spodziewałem się jakiś szalonych efektów. Ale po przyswojeniu wiedzy z e-booka udało mi się zrobić najlepsza formę w jakiej byłem i w końcu usłyszeć dobrze wyglądasz Naprawdę gorąco polecam z czystym sumieniem. Czym jest te kilka złotych dla osoby chcącej lepiej się czuć we własnym ciele? Sam dla siebie staniesz się trenerem.

Sławomir Nosek

Myśląc o redukcji zawsze miałem przed oczami ogromną mekkę, mnóstwo wyrzeczeń (...) a na domiar złego…mizerne rezultaty. Odkąd zacząłem współpracować z Szmex’ym pojęcie redukcji nabrało ZUPEŁNIE innego wymiaru. Podczas całego „procesu”, nie czułem w ogóle że jestem na redukcji, nie miałem ŻADNYCH wyrzeczeń, jadłem to co lubię, tak jak lubię.

Tomek Grzymski

E-book jest bardzo dobrą bazą dla osób początkujących, a dla tych z drobnymi brakami może być świetnym uzupełnieniem lub przypomnieniem. Polecam zakup choćby ze względu na bardzo dobre gotowe plany, nie wspominając już o merytoryce- która jest przecież najważniejsza a ciężko zmieścić jej taką ilość w tak niewielkiej ilości stron jak zrobił to Piotrek.

Jakub Bąk