PIOTR SZMEXY
TOMASZEWSKI

Pomagam tym, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę. Jestem autorem bloga oraz e-booków z poradami dotyczącymi treningów i diety, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Prowadzę także dwa kanały na YouTube:  Piotr Tomaszewski  oraz Z Mojej Perspektywy. Stworzyłem również własną markę odzieżową. 

EBOOKI MARKA ODZIEŻOWA
Zdjęcie
Szmexy

KIM JESTEM?

Nazywam się Piotr Tomaszewski. W ostatnich latach współpracowałem online z wieloma osobami, a moje informacje i porady posłużyły już setkom, jak nie tysiącom do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Większość z nich było zwykłymi ludźmi, którym udało się zrzucić zbędne kilogramy i zbudować estetyczną sylwetkę. Od lat dzielę się przez internet moją wiedzą całkowicie za darmo. Każdy może zobaczyć, jakie mam podejście do treningów i diety. Kiedyś sam byłem tym człowiekiem szukającym magicznych sposobów i próbującym różnych diet, treningów, suplementów i metod, które nie przynosiły oczekiwanych przeze mnie efektów. Teraz już wiem, jak się odżywiać i trenować i uczę tego innych. Pozbyłem się kompleksów i jestem zadowolony z mojego wyglądu, poprawiłem jakość swojego życia oraz samopoczucie. Ja swoje marzenia już spełniłem i pomagam teraz spełniać je innym. Pragnę, aby każdy, kto chce coś zmienić w swoim wyglądzie, osiągnął to dzięki moim poradom i był szczęśliwy, tak jak ja.

Czym się zajmuję?

ikonka

YouTube

Prowadzę dwa kanały na YouTube z filmami, w których dzielę się moją wiedzą i poradami. Jeśli wolisz oglądać i słuchać zamiast czytać, to coś w sam raz dla Ciebie.

ikonka

Marka Odzieżowa

Stworzyłem własną markę odzieży typu street wear, idealnej do noszenia na co dzień, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

ikonka

Wydawca e-booków

Wydałem już kilka e-booków, w których dzielę się swoją wiedzą, metodami treningowymi oraz poradami żywieniowymi.

Szmexy